Pozytywny Żłobek nr 7

O NAS:

Historia naszej placówki rozpoczęła się 1 kwietnia 2022 roku. Od pierwszego dnia dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć miejsce przyjazne oraz bezpieczne. Chcemy, żeby dzieci uczęszczające do naszego żłobka miały najlepszą opiekę, a rodzice mogli bez obaw zostawiać swoje Pociechy pod opieką kochających opiekunek.

Placówka posiada cztery przestronne, jasne, świetnie wyposażone sale, które spełniają wszystkie wymogi straży pożarnej oraz sanepidu.  W każdej z nich znajdziemy wszystko to, czego maluszki potrzebują – zabawki, książeczki, materiały edukacyjne i plastyczne.  Dbamy o to, żeby nasi podopieczni czuli się bezpiecznie i nuda była im obca. Dodatkowo oprócz spacerów dzieci mogą cieszyć się zabawą na świeżym powietrzu na naszym placu zabaw.

Żłobek zlokalizowany jest przy ulicy prof. Jerzego Stankiewicza 10 w dzielnicy – Jasień i czynny jest w  godzinach 6.30-17.00. W ramach opieki realizujemy takie zajęcia jak j. angielski, rytmika, zajęcia logopedyczne, ogólnorozwojowe oraz plastyczne.

Dodatkowo Rodzice mogą skorzystać z konsultacji psychologicznej po uprzednim uzgodnieniu terminu spotkania z Panią Psycholog.

O pełne brzuszki naszych maluszków dba firma cateringowa GastroHouse. Wszystkie posiłki są przygotowywane z największą starannością i są zgodne z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA ZDROWIA z dnia 26 lipca 2016 r. w sprawie grup środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty oraz wymagań, jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w tych jednostkach. Wyżywienie rozliczane jest na podstawie obecności.

W skład dziennego wyżywienia wchodzi:

8.30 – Śniadanie,

10.00 –  II śniadanie

11.00 –  obiad –  II danie,

13.30 – obiad –  zupa,

15.00 – podwieczorek

OPŁATY:

Wpisowe – jednorazowe, bezzwrotne– 300,00 zł

Czesne (stałe, naliczane z góry za dany miesiąc) – 1400,00 zł/m-c

istnieje możliwość obniżenia opłaty o dotację żłobkową oraz Gdański Bon Żłobkowy https://www.gcs.gda.pl/gdanski-bon-zlobkowy/ (dla osób spełniających kryteria)

Posiłki (wg obecności, naliczane z dołu za dany miesiąc) – 16,00 zł/dzień

REKRUTACJA:

Rodziców, zainteresowanych zapisaniem dziecka do żłobka prosimy o wypełnienie FORMULARZA REKRUTACYJNEGO i wysłanie na adres: j.sak@pozytywneinicjatywy.pl

Formularz rekrutacyjny dostępny jest również w naszej placówce, zapraszamy do kontaktu.

KONTAKT

Pozytywny Żłobek nr 7 w Gdańsku

ul. Prof. Jerzego Stankiewicza 10

80-174 Gdańsk

tel. 538 127 652- DYREKTOR

tel. 668-530-362- SEKRETARZ

Dokumenty do pobrania